Y=(x+7)²-3укажіть координати вершини параболи ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лютанов Дима.

Ответ:

y = (x + 7 {}^{2} ) - 3

y = x7 {}^{2}  - 3

y = x + 49 - 3

y = x + 46

Ось і рішення. Координати вершини.