анасы әкесі және балалары көрмеге келді.олар кіру билетерине 290 теңге төлейді, ересектердің билеті

85 теңге, ал байлардың билеті 40 теңге тұрады. көрме канша бала барды?

Ответы на вопрос

Отвечает Маноскина Лера.

Ответ:

Мен сразу шешуін жазайын

Шешуі: 85+85=170

290-170=120

120:40=3

Ж: Көрмеге 3 бала барды

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

Б-290

Б-40

Т-85

Шешуі: 85+85=170

290-170=120

120:40=3

Ж: Көрмеге 3 бала барды