5) Розвяжіть рівняння: -2*(Х-2)+3(2-3Х)=21 6) Обчисліть значення виразу: -0,25*2/3*(-40)*(4,5) 7)

Виконайте дії: (-3,25-(-1,75)):(0,6)+0,8*(-7) 8) Спростіть вираз та обчисліть його значення: 1) 0,5*(1,6Х-6,4у)-2,4(1,5Х+у)якщоХ=3;у=4,520-5\8(3,2а-13/5в)-7,2(-4,9а+ 2,5в)якщо а=-10;в=0,1 9) Розвяжіть рівняння (5у+7)(2у-0,4)=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Женя.

Ответ:

5) х= -1

6) 30

7) -8,1

8) 1839,12792

9) у₁=0,2

у₂= -1,4

Пошаговое объяснение:

5) -2*(Х-2)+3(2-3Х)=21

-2х+4+6-9х=21

-11х=21-4-6

-11х=11

х= -1

6) -0,25*2/3*(-40)*(4,5)=45*2/3=30

7) (-3,25-(-1,75)):(0,6)+0,8*(-7)= -2,5-5,6= -8,1

8) 1.у=4,520-5\8(3,2а-13/5в)-7,2(-4,9а+2,5в) якщо а=-10;в=0,1

у=4,520-5\8(3,2а-13/5в)-7,2(-4,9а+2,5в)

у=4,520-2а+1,625в+35,28а-18в

у=4,520+33,28*(-10)-16,275*0,1

у=4,520-332,8-1,6375

у= -329,9157

2. 0,5*(1,6Х-6,4у)-2,4(1,5Х+у) якщоХ=3; у= -329,9157

0,5*(1,6Х-6,4у)-2,4(1,5Х+у)= 0,8Х-3,2у-3,6Х-2,4у= -2,8*3-5,6*-329,9157= -8,4+1847,52792= 1839,12792

9) (5у+7)(2у-0,4)=0

10у^2-2у+14у-2,8=0

10у^2+12у-2,8=0

D=144-4*10*(-2,8)=144+112=256=16^{2}

у₁=\frac{-12+16}{2*10}=\frac{4}{20}=0,2

у₂=\frac{-12-16}{2*10}=\frac{-28}{20}= -1,4