У школі на другому поверсі 720 учнів, що становить 60% всіх учнів школи. Скільки учнів навчається в

школі? Допоможіть до кінця дня будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Гусаченко Макс.

720уч =60%

x =100%

x= 720×100/60= 72000/60=1200уч

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ахметзянова Элина.

Пошаговое объяснение:

1) 720:60=12 (уч.) - 1%

2) 12 * 100= 1200 (уч.) - всего.

Как то так