°1.Розв'язати рівняння: 1)- 16 × (3+х) = - 882)- 4х = 32°2.Обчисліть (детально розписати

рішення):1)- 44 - (- 54 ): 9 -(-12) =2)3,2×(-6) - 7,8 : (8,8 - 10,1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)- 16 × (3+х) = - 88

-48-16х=-88

-16х=-88+48

-16х=-40

Х=-40:(-16)

Х=2,5

2)- 4х = 32

Х=32:(-4)

Х=-8

1)- 44 - (- 54 ): 9 -(-12) =-26

-54:9=-6

-44-(-6)=-44+6=-38

-38-(-12)=-38+12=-26

2)3,2×(-6) - 7,8 : (8,8 - 10,1)​=-13,2

3,2*(-6)=-19,2

8,8-10,1=-1,3

7,8:(-1,3)=-6

-19,2-(-6)=-19,2+6=-13,2