Ширина саду 60м ,а довжина - в 2рази більша .5/9 займають фруктові кущі ,а решту ягідні кущі. Яку

площу займають ягідні кущі.

Ответы на вопрос

Отвечает Совостьянов Родион.

Ответ:

3200м²

Пошаговое объяснение:

Ширина=60м

Довжина=120м

S=120*60=7200м²

Ягоди=4/9 площі саду.

Sягід=7200*4/9=3200м²