Щогодини один оператор комп'ютерного набору набирає 5 сторвнок а другий 4 сторінки. Скільки

сторінок наберкть ці оператори за 3 години спільної роботи? ... Потрібно перетворити задачу на рух. Допоможіть будлас ка

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Амалия.

Ответ:27 сторінок

Пошаговое объяснение:

1 действие

5+4=9(за час спільною роботи)

2 действие

9*3=27(за 3 години спільної роботи)

Отвечает Нестерова Мария.

Ответ:

Одна година спільної роботи: 4ст.+5ст. = 9ст.

Три години спільної роботи: 3*(9ст.) = 27 ст.