F(x)=x/x^2+1 знайдіть похідну функції​


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Игорь.

Дана функція:

f(x) =  \frac{x}{ {x}^{2} + 1 }

Знайдемо її похідну:

f'(x) =  \frac{(x)'( {x}^{2} + 1) - x( {x}^{2}  + 1)' }{( {x}^{2} + 1)^{2}}  =  \frac{ {x}^{2} + 1 - 2 {x}^{2}  }{ {( {x}^{2} + 1) }^{2} }   =  \frac{1 - {x}^{2}}{ {( {x}^{2} + 1) }^{2} }