ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!З ДВОХ ПУНКТІВ ВІДСТАНЬ МІЖ ЯКИМИ 30КМ, ОДНОЧАСНО В ПРОТИЛЕЖНИХ

НАПРЯМКАХ ВИЇХПЛИ ДВА МОТОЦИКЛІСТА.ШВИДКІСТЬ ПЕРШОГО 20 КМ/ГОД, А ДРУГОГО-НА 2 КМ/ГОД БІЛЬША.ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ГОДИН ВІДСТАНЬ МІЖ НИМИ БУДЕ 198КМ?

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимович Василина.

Ответ:

через 4 часа будет 198 км между ними.

Пошаговое объяснение:

S1= 30км

v1 = 20км/год

v2 = ? на 2 км/год <___\

t =через ? ч будет 198 км?

20+2=22км/год - v2

20+22= 42км/год - v удал.

198-30= 168 км - разница

168÷42 = 4ч

Отвечает Ковальський Артем.

(198-30)/(20+20+2)=4