в одній банці було 10 л соку , а в другій -на 7 л менше скільки літрив соку було в обох банках

разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Максим.

Ответ:

В первой 10, во второй 3

10+3=13 л

Отвечает Попова Мария.

Відповідь:10-7=3(л) в 2 банці

10+3=13(л) в 2 банках

Покрокове пояснення: