7x в квадраті - 9x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Стумбра Артём.

Ответ:

x*(7x-9)=0

x=0

7x-9=0

x=0

x=9/7

Отвечает Кривошея Максим.

Ответ:

х перший =0   х другий=1ціла дві сьомі

Пошаговое объяснение Складаємо рівняння.х виносимо за дужки і виходить х перший=0 залишається вираз 7х-9=0 його також розвʼязуємо.І виходить х другий=1 ціла дві сьомі.Або дробовим числом девʼять сьомих