У класі 30 учнів, 10 % з них вчаться на ,,відмінно". Скільки відмінників у класі? Допоможіть

будь-ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ: 3 вiдмiнника

Пошаговое объяснение:

30:100=0,3 - 1 %

0,3 х 10=3

Отвечает Прокопенко Валерия.

Відповідь:

30-100%

х-10%

Складаэмо пропорцiю

х=30*10/100=3 учня

Покрокове пояснення: