Перша бригада пошила за 7 днів 63 сукні. Друга бридага за день шила на 2 сукні менше, ніж перша. За

скільки днів друга бригада пошила 70 суконь? ХЕЛПП

Ответы на вопрос

Отвечает Шеина Вика.

Ответ:

63/7=9 первая бригада за 1 день 9-2=7=вторая бригада за 1 день. 70/7=10