Хто ріше перший тому дам 20 балів рівняння 141:x+(250-197)=100дайте відповідь.


Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.
141:х+(250-197)=100
141:х+57=100
141:х=100-57
141:х=43
Х=141:43
Х=3