Есепте.Бір нүктеден қарама-қарсы бағытта екі ұшақ ұшты. Олардың арақашықтығы 3 сағаттан кейін 1 539

км болды. Екінші ұшақ 252 км/cағ жылдамдықпен ұшқан болса, бірінші ұшақтың жылдамдығын тап. Помогите пожалуйста! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Улыкбек Дана.

Ответ:

Бер:t=3саг S=1539км U²=252км/саг

Т/К:U¹-?

Шешуы:U¹=(S-t×U²)÷t=(1539-3×252)÷3=(1539-756)÷3=783÷3=261

Жауабы:U¹=261км/саг