Виноград під час сушіння втрачає 70% своєї маси. Скільки родзинок вийде із 350 кг винограду?


Ответы на вопрос

Отвечает Ilyunov Sergey.

Ответ:

(70*350)/100=245 (kg)

350-245=105 kg (родзинок)