Велосипедист і вершник рухалися з однаковою швидкістю. Перший був у дорозі 20 хв, а другий 25 хв.

Велосипедист проїхав на 1 км менше. Яка швидкість кожного з них? Допоможіть будь ласка терміново!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Басаргина Галина.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Пусть скорость х км/ч. Составим уравнение

х*20/60+1=х*25/60

х*5/60=1

х*1/12=1

х=12 км/ч