Запитання 1) Знайдіть середнє арифметичне чисел 18,7; 19,6 і 20,8 А) 20 Б) 20,7 В) 19,7 Г)

21 Запитання 2) Знайдіть середню вагу трьох яблук вагою 210г; 0,2 кг; 200 г А) 205 г Б) 210 г В) 212 г Г) 215 г Запитання 3) Знайдіть середню вагу двох кавунів вагою 20,2 кг, 18,6 кг. А) 19.4 кг Б) 19.2 кг В) 19.8 кг Г) 19.6 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Тишков Иван.

1) - В

2) - А

3) - А

_______

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

1. В

2. А

3. А

Пошаговое объяснение:

Средне арифметическое чисел это сумма всех чисел ряда поделенное на количество всех чисел ряда.

1.

(18,7+19,6+20,8)÷3= 19,7

2.

(210г+0,2кг+200г)÷3=203г

3.

(20,2+18,6)÷2 =19,4кг