5.Айым атасынан қанша жаста екенін сұрапты. Атасы Айымға былай айтыпты.Егер менің жасыма жасымның

жартысын қосып, оған 10 дықоссаң 127 шығады депті.Айымның атасы каншада?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельниченко Анастасия.
127-10=117
x+0,5x=117
1,5x=117
x=117/1,5
x=78
Жауабы:78 жаста