Допоможіть вирішити задачу!!! будь ласочка!!!! Оленка купила 6 пакетів горішків,отримала здачу

0.4 грн,Для покупки 9 пакетів їй не вистачало 2.9 грн.Скільки коштує пакет горіхів?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Владислав.

Пошаговое объяснение:

1) 2 ,9+0,4= 3,3 грн.

2) 9-6 =3 шт.

3) 3,3/3 =1,1 грн.

Ответ: Один пакет стоит 1,1 грн.