Гарышайлактагы екы байкау аланынан туристер минген женил колик пен автубус бир уакытта бир биримен

карсы багытта шыгып, 3сагаттан кейн кездесты. Автубустын жылдамдыгы-15 км/сан алженил коликтин жылдамдыгы одан 4есе артык. Байкау аландарынын аракашыктыгын тап

Ответы на вопрос

Отвечает Жалгасова Шугыла.

Ответ:

Вот ответ

Пошаговое объяснение:

1)  15*4=60 км/ч

2) 15*3=45 км

3) 60*3= 180 км

4) 180+45=225 км

5) 225:3=75 км