Всього виготовили 280 деталей за першу годину- 40% за другу годину-35% за третю годину - решту

скильки виготовив за 3 годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Марта.

Ответ:

70 деталей за 3-ю годину

Пошаговое объяснение:

Всього - 280 деталей

За першу годину - 40%

За другу годину - 35%

За третью годину - 25%

Розв'язання

1) \frac{280*40}{100} = 112 - зробили за першу годину

2) \frac{280*35}{100} = 98 - зробили за другу годину

3) \frac{280*25}{100} = 70 - зробили за третью годину