Розставити дужки, щоб рівність була вірною 60•5-4•6


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

думаю буде так (60×5)-(4×6)

Отвечает Трохименко Никита.

Ответ:

(60*5)-(4*6)

1)60*5=300

2)4*6=24

3)300-24=276

ответ:276