За допомогою якого з наведених виразів можна знайти число m, 3% якого дорівнюють n? А)m=0,3n

Б)m=0,03n В)m= n÷0,03 Г)m=0,03÷n Допоможіть будь-ласка порішати і знайти правильну відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Солонец Денис.

Ответ: M=N*100/3=N÷0,03

Пошаговое объяснение:

M - 100%

N - 3%

M=N*100/3=N÷0,03