Добре відомо що літаю я в ступі. Швидкість її 10,4 км/год. Іноді лечу за вітром і здається, що

швидше лечу. А як проти вітру, то повільніше. Ось я і думаю, скільки ж я пролітаю за 1,5 години за вітром і проти нього, якщо швидкість вітру 1,2 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Анастасия.

1) 10,4 + 1,2 = 11,6 (км/ч) - скорость по ветру;

2) 10,4 - 1,2 = 9,2 (км/ч) - скорость против ветра;

3) 11,6 · 1,5 = 17,4 (км) - пролетит ступа по ветру за 1,5 часа;

4) 9,2 · 1,5 = 13,8 (км) - пролетит ступа против ветра за 1,5 часа.

Вiдповiдь: 17,4 км за вiтром або 13,8 км проти вiтру за 1,5 години.