Розв'яжи задачу двома способами й визнач, який зі способів розв'я- зання простіший? Чому?з двох

сіл виїхали одночасно назустріч один одному трактор іпідвода з сіном. Швидкість трактора 9 км/год, а швидкість підводи –7 км/год. Чому дорівнює відстань між селами, якщо зустріч відбула-ся через 2 год після виходу?9 км/год7 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Кропачева Юля.

А -------------------------------------- ? ---------------------------------- В

-----> 9 км/ч                          t = 2 ч                  7 км/ч <-----

1 способ.

1) 9 · 2 = 18 (км) - проедет трактор за 2 ч;

2) 7 · 2 = 14 (км) - проедет подвода за 2 ч;

3) 18 + 14 = 32 (км) - расстояние между сёлами.

Выражение: 9 · 2 + 7 · 2 = 32.

2 способ.

1) 9 + 7 = 16 (км/ч) - скорость сближения;

2) 16 · 2 = 32 (км) - расстояние между сёлами.

Выражение: (9 + 7) · 2 = 32.

Вiдповiдь: 32 км.