Купили 1 кг лимонів, 4 кг яблук і 2 кг бананів, заплативши за все 260 гривень. Яка ціна лимонів,

якщо вони дорожчі за яблука на 115 грн. і на 95 грн. дорожчі за банани? Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Шишлова Олеся.

Ответ:

130 грн

Пошаговое объяснение:

x - стоимость 1 кг лимонов, грн.

1x+4(x-115)+2(x-95)=260

x+4x-460+2x-190=260

7x=260+650

x=910/7=130 грн - стоимость 1 кг лимонов.