Поможіть знайти :а)9%від 600,б)38%від45,в)6%від 36,г)120%від80,д)4%від 900,е)56%від25


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)600*0.09=54

б)45*0.38=17.1

в)36*0.06=2.16

г)80*1.2=96

д)900*0.04=36

е)25*0.56=14