Допоможіть будь ласка!!!Обчислити квадрат довжини вектора а, якщо відомо, що він колінеарний

вектору с(2;-2;3) і їх скалярний добуток дорівнює 34.

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Варвара.

Ответ:

a²=68

Пошаговое объяснение:

c={2; -2; 3}

a||c⇒a=k·c⇒a={2k; -2k; 3k}

34=a·c=2k·2+(-2k)·(-2)+3k·3=4k+4K+9k=17k⇒k=2

a={4; -4; 6}

a²=4²+(-4)²+6²=16+16+36=68