(7x+1)-(9x+3)=6 Добоможіть вирахувати приклад


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Александр.

Відповідь:

(7х+1)-(9х+3)=6

7х+1-9х-3=6

7х-9х=6-1+3

-2х=8

х=8/-2

х=-4

перевірка

(7*(-4)+1)-(9*(-4)+3)=6

-28+1-(-36+3)=6

-28+1+36-3=6

6=6

Покрокове пояснення:

Якщо вам сподобалось, чекаю оцінку і подяку! ;-)