Прямокутному паралелепіпеді висота дорівнює 4 см. Вона становить 40% довжини і 80% ширини.

Знайдіть суму всіх граней ПП.

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Любовь.

1)

4см-100%

?см-40%

4×40÷100=1,6см длина

2)

4см-100%

?см-80%

4×80÷100=3,2 ширина

3) (4+1,6+3,2)×4=35,2 см

Ответ: сумма всех граней 35,2 см