За 1.7 годину пройшов пішохід 6.8 Яку пройдёт пишохід за 2,


Ответы на вопрос

Отвечает Кочешкова Анна.

Відповідь:

8 км

Покрокове пояснення:

1)Знайти швидкість пішохода:

6.8/1.7=4(км/год)

2)Знаходимо відстань за дві години, знаючи швидкість:

4*2=8(км)