В школі 550 учнів. З них 60% становлять дівчата. Скільки дівчат навчаються в школі?


Ответы на вопрос

Отвечает Погорелков Витя.

Пропорция: 550 учеников - 100% (все ученики)

                      х учеников - 60% (девочки)

х = 550 · 60 : 100 = 330 (уч.) - девочки.

Или так:

550 · 0,6 = 330 (уч.) - девочки.

Вiдповiдь: 330 дiвчат.

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ

330 дівчат вчитися

Пошаговое объяснение:

5500:100x60=330 дівчат вчитися