2. у школі навчаються 200 учнів, з них 12 % становлятьп'ятикласники. Скільки учнівнавчаються в

п'ятому класі?А) 12 учнів; Б)24учні; B)20учнів; Г) 18 учнів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубко Антон.

Ответ:

200*0.12=24

відповідь Б

Отвечает Андреевна Анастасия.

Ответ:

200×12=2400

2400÷100=24

Ответ:

Б)24 учеников

Пошаговое объяснение: