Із двох пунктів одночасно назустріч один одному виїхали трактор і автомобіль.Трактор проїхав до

зустрічі 120 км, що становить 1/8 відстані між двома пунктами.Знайди швидкості руху трактора й автомобіля, якщо вони зустрілися через 6 год після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Дятлов Сергей.

Швидкість трактора: Vтр = Sтр/t = 120/6 = 20 км/г (черепаха і то швидше повзає)

Весь шлях: S = 120*8 = 960 км

Шлях автомобіля: Sа = S−Sтр = 960−120 = 840 км

Vа = Sа/t = 840/6 = 140 км/г (напевно, фанат Шумахера)

Відповідь: швидкість руху трактора склала 20 км/г, автомобіля — 140 км/г.