Розв'язати задачу за допомогою рівнянь. Різниця двох чисел дорівнює 2,2.Знайдіть ці числа ,якщо

сума дорівнює 22,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Катя.

Ответ:

у=10

х=12,2

Пошаговое объяснение:

система:

х-у=2,2

х+у=22,2

виражаєм х=2,2+у

підставляєм у друге рівняння

2,2+у+у=22,2

2у=20

у=10

х=12,2