сторони трикутника дорівнюють 2.5см 1.5см і 3м занйдіть сторони подібного до нього трикутника якщо

найбільша його сторона дорівює 9 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Пенягина Настя.

Ответ:

4.5см, 7.5см

Пошаговое объяснение:

9см=3см

9:3= 3

друга сторона) 1.5см *3=4.5(см)

третя сторона)2.5* 3=7.5(см)