На клумбі висадили квіти. 32% становить 64 рослини, 43% усіх висаджених квітів були троянди.

Скільки троянд висадили на клумбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Ваня.

1) 32% = 32/100 = 0,32

64 : 0,32 = 200 - все растения;

2) 43% = 43/100 = 0,43

200 · 0,43 = 86 - розы.

Вiдповiдь: 86 троянд.