Знайти кути пятикутника якщо відносяться 3 5 5 6 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Макар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдем суму всіх кутів:

180°(n-2)=180°(5-2)=540°

3x+2×5x+6x+8x=540°

27x=540°

x=540°:27

x=20°

<1=3×20°=60°

<2=<3=5×20°=100°

<4=6×20°=120°

<5=8×20°=160°