Перше число в 2,5 рази більше за друге. Якщо від першого числа відняти 10,а до другого додати 5,то

отримаємо рівні числа.Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Шипицина Виктория.

Пусть х - второе число, тогда 2,5х - первое число. Уравнение:

2,5х - 10 = х + 5

2,5х - х = 5 + 10

1,5х = 15

х = 15 : 1,5

х = 10 - второе число

2,5х = 2,5 · 10 = 25 - первое число

Вiдповiдь: числа 25 i 10.