Дуже дуже срочно !!!!!!!!Допоможіть будь ласка розв’язати рівняння!!! 2(х-8)-(х-4)=3(х+5)+3


Ответы на вопрос

Отвечает Брызгалова Ксения.

2(х-8)-(х-4)=3(х+5)+3

розкриваємо дужки

2х-16-х+4=3х+15+3

переносимо х в ліву сторону, все інше в праву

2х-х-3х=15+3-4+16

обчислення

-2х=30

х=30:(-2)

х=(-15)