Сума двох чисел дорівнює 120, знайди ці цисла, якщо 2/7 першого дорівнюють 40% другого. РЕШИТЬ

НУЖНО БЕЗ Y

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

Нехай перше число дорівнює х, тоді друге — 120−х. Виходячи з умови задачі, складемо і вирішимо рівняння:

    \frac{2}{7}x=\frac{4}{10}(120-x)\\\\\frac{2x}{7} = \frac{480-4x}{10}\\\\10\cdot 2x=7\cdot(480-4x)\\\\20x=5040-28x\\\\48x=3360\\\\\frac{48x}{48} =\frac{3360}{48} \\\\x=70

Тобто, перше число дорівнює х = 70,

тоді друге число — 120−х = 120−70 = 50.

Відповідь: 70; 50.