Подайте дріб у вигляді степеня з від'ємним показником 1)2/b 2)3a/b^5


Ответы на вопрос

Отвечает Синёв Дима.

\dfrac{2}{b}=2\cdot b^{-1}\\\\\\\dfrac{3a}{b^5}=3a\cdot b^{-5}\\\\\\P.S.\; \; \; \boxed {\; x^{-1}=\dfrac{1}{x}\; \; ,\; \; \; \dfrac{1}{x^{-1}}=x\; }