Знайдіть значення виразу - 6,34 + 10,77 + (- 6,77) - (- 6,34), обираючи зручний порядок обчислення

А, - 8,68 Б. 4 В. 8,68 Г. - 4 Помогите последние↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

Ответы на вопрос

Отвечает Георгиев Максим.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

- 6,34 + 10,77 + (- 6,77) - (- 6,34) = -6,34 + 10,77 - 6,77 + 6,34 = 10,77 - 6,77 = 4