Подайте 44% у вигляді звичайного дробу


Ответы на вопрос

Отвечает Вирясов Кирилл.

Гаразд  

я покажу виріанти роботи з цим дробом

уявіть у вигляді звичайного дробу

44%=44/100=скорочуємо дріб на 4=11/25

Відповідь: 11/25

запишу у вигляді відносини

44%=44/100 (за визначенням p%=p/100)=скоротимо дріб на 4=11/25=(переобразую дріб в відношення за допомогою a/b=A:b)=11:25

і нарешті преставлю 44% десятковий дріб

44%=(за визначенням p%=p/100)=44/100=(переобразувати звичайний дріб в десяткову)=0,44

Відповідь: 0,44

(Щоб перевести відсотки в десятковий дріб потрібно: розділити число відсотків на 100 і прибрати знак відсотка "%").

Отвечает Толкачёва Кристина.

Ответ:

44/100

Пошаговое объяснение:

нам потрібно 44 подалити на 100 тоді вийде 44/100 або 0,44