Василинка купила 3 зошити і отримала 7,6 грн. решти. Для покупки 9 зошитів їй не вистачало 6,8

грн. Скільки коштує один зошит?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Данис.

Пусть х грн. - цена тетради. Уравнение:

9 · х - 6,8 = 3 · х + 7,6

9х - 3х = 7,6 + 6,8

6х = 14,4

х = 14,4 : 6

х = 2,4

Вiдповiдь: 2 грн. 40 коп.

Проверка:

3 · 2,4 + 7,6 = 9 · 2,4 - 6,8

7,2 + 7,6 = 21,6 - 6,8

14,8 = 14,8 (грн.) - столько денег было у Василинки.