Знайдить висоту рівнобічної трапеції з основами 5 і 13 см, якщо плаща трапеції 90см2​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Николь.

Пошаговое объяснение:

S=a+b/2×h; h- висота; a і b- основи;

h=2×S/a+b=2×90/18=180÷18=10(см)