Розв'яжіть систему способом додавання 4х+5у=6 4х+3у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

{4х+5у=6 множимо на (-1)

4х+3у=2

{-4х-5у=-6

4х+3у=2

Метод додавання

-2у=-4

у=4:2

у=2

Підставляємо значення у в одно із рівнянь

4х+3у=2

4х+3*2=2

4х+6=2

4х=2-6

4х=-4

х=-1

Відповідь: (-1;2)