Накресли прямокутник площа якого 12см квадратних, а ширина 3 см. Запиши розвязок задачі, виходячи

із формули знаходження площі. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Тюлегенов Алан.

Ответ:

S=a×b

b=3см

S=12см

а=S:b=12÷3=4см