При помолі пшениці виходить мука, манна крупа і кормові відходи . Манна крупа складає 2% від

кількості пшениці, кормові відходи – 17%. Скільки муки вийде з 2,5т зерна ? СРОЧНООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ответы на вопрос

Отвечает Габидуллина Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100% - 17% - 2% = 81% - складає мука

2,5т * 81% = 2,5 * 81 : 100 = 2,025т =2т 25кг